Bine v-am găsit pe site-ul nostru!

12 Septembrie 2019

Ne bucurăm că ați ales site-ul nostru de seriale din multitudinea de cele existente pe internet! Suntem conștienți că internetul este "împânzit" de site-uri de filme și seriale online. Echipa SerialeOnline HD dorește și încearcă să ofere o experiență cât mai plăcută utilizatorilor prin design-ul modern și deosebit, serialele adăugate, funcțiile site-ul și seriozitatea echipei. Dorim să creem o comunitate în jurul acestui site alcătuită din pasionați de seriale la fel ca și echipa noastră și împreună să creștem și să ne dezvoltăm.

- Scopul nostru :

Dorim să oferim utilizatorilor Români un site dedicat doar serialelor, ideal pentru pasionații de seriale care pierd noțiunea timpului savurandu-le.. Fiind la început, pe site am adăugat doar 45 de seriale, printre cele mai cunoscute și îndrăgite de voi (Flash, Chernobyl, Game of Thrones , La casă de papel s.a.m.d), urmând pe viitor adăugarea unui număr mult mai mare pentru satisfacerea tuturor.

- De ce ne ați alege :

Deoarece dorim ca acest proiect sa fie unul de lunga durata (deja întinzându-se pe mai bine de 1 an), este conceput pentru facilitarea navigării utilizatorilor prin diferite functii (un update major va fi implementat dupa cateva luni de la lansarea site-ul pentru a îmbunătăți și mai mult experiență UPDATE 1.1).Tot odata seriozitatea si eficacitatea echipei noastre garanteaza ca veti viziona serialele la o calitate buna si fara dezacorduri intre traducere si sunet.

- Funcționalitățile site-ului :

La fel ca toate site-urile de filme și seriale, este prezentă bara de căutare, în care se pot caută toate serialele actuale (posibilitatea de a cauta un anumit episod nu este adăugată momentan), un sistem de creare conturi și logare cu posibilitatea alegerio unei poze de profil (momentam doar atât,urmează schimbări în noul update), un meniu care sortează serialele pe categoriile dorite, un slideshow care scoate în valoare posterele serialului respectiv și nu în cele din urmă un sistem de comentarii care este disponibil și pentru utilizatorii neintregistrati (cu mai puține facilități,bineînțeles) dar mai ales pentru utilizatorii activi și incrisi pe site.

Keep Up The Good Work
- Cu ce îmbunătățiri vom venii în viitor :

Desigur că echipa noastră Seriale Online HD dorește o îmbunătățire constantă a servicilor oferite utilizatorilor săi. În update-ul următor și anume UPDATE 1.1 vom introduce un buton "Adaugă la favorite" și posibilitatea unei liste personalizate în funcție de plăcerile fiecărui utilizator, modificări , minore de design datorită unor buguri mici și punerea tuturor lucrurilor neterminate la zi. De asemenea dorim să adăugăm pe pagina principală un sistem de rating bazat pe comentariile utilizatorilor,astfel putând să vizionezi care sunt cele mai plăcute și discutate seriale actuale.

1 Comentariu
Avatar


Avatar
SH online 
237 zile în urmă
Nu ezitați să ne contactați/să ne oferiți un feedback! Va mulțumim și vizualizare plăcută!
1     
   0